W trakcie tegorocznych targów ISE w Amsterdamie firma Newline zaprezentowała cały szereg nowości. Wśród nich znalazły się zarówno nowoczesne monitory dotykowe, standardowe ekrany do wyświetlania treści w wysokiej jakości, a także wielofunkcyjne urządzenia ze zintegrowanymi kamerami czy soundbarami.

 
Na stoisku firmy Newline podczas ISE 2020 pierwsze skrzypce grały modele Mira, Atlas, NT oraz Naos IP. Pierwszy z nich, Mira, charakteryzuje się wyjątkową dokładnością dotyku i płynnym pisaniem z rozpoznawaniem pióra, palca oraz dłoni, a także oferuje doskonały obraz, żywe kolory oraz kąt widzenia 178°. To wszystko możliwe jest dzięki zastosowaniu technologii Optical Bonding oraz IR Touch. Ponadto posiada wbudowany mikrofon oraz kamerę, gniazdo USB C, moduł Wi-Fi i jest kompatybilny z Android/Win/MacOS/Chrome. W sprzedaży dostępny będzie w drugim kwartale tego roku.

Atlas natomiast jest nowym potężnym rozwiązaniem dedykowanym do celów edukacyjnych. Smukła ramka, szybka praca, interfejs Native 4K Android, wbudowany mikrofon, obsługa komend głosowych, to główne zalety tego modelu. Unikalne zintegrowane połączenie dedykowane do soundbarów Newline umożliwia łatwą kontrolę oraz oferuje potężne brzmienie dzięki tylko jednemu przewodowi, bez użycia dodatkowego pilota.

Nazwa modelu NT pochodzi od non-touch co oznacza, że nie oferuje on sterowania dotykiem, ale w zamian za to występuje w imponujących rozmiarach 85” i 98”. Charakterystyczne dla Newline narzędzia do połączeń bezprzewodowych wraz z opcją screen sharing dają pełne możliwości podczas zebrań, współpracy za pomocą osobistych urządzeń oraz video konferencji.

Naos IP oferuje wszystkie dostępne funkcje produktów Newline rozszerzone o zaawansowaną ochronę danych. Interaktywny ekran zawiera niefunkcjonujący Android co czyni go trudniejszym do hackowania. Do dyspozycji mamy sterowanie dotykiem, najwyższej jakości obraz, maksymalny kąt widzenia, rozpoznawanie obiektów oraz PCAP Bonded. Mimo dużych rozmiarów Naos IP ma niską wagę i jest łatwy w instalacji. Umożliwia czerpanie korzyści z funkcjonalności ekosystemu Newline za pomocą opcjonalnego OPS czyli pokładowego komputera. W ofercie firmy Newline znajdują się rozwiązania, które sprostają każdym wymaganiom. Przy wyborze odpowiedniego modelu najlepiej doradzi polski dystrybutor marki firma Agraf.