Wieloletnie doświadczenie i renoma marki Tascam to gwarancja urządzeń najwyższej jakości. Odtwarzacza Blu-Ray BD-MP1 to produkt kompletny, w którym próżno szukać braków. Posiada on bowiem wszystko, czego użytkownik oczekuje od odtwarzacza.

[ DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ ]

Odtwarzacz Blu-Ray Tascam BD-MP1 to solidny, multimedialny odtwarzacz wideo. Skonstruowany do montażu w racku, przeznaczony do profesjonalnych zastosowań, takich jak instalacje stałe lub trasy. O jego funkcjonalności świadczy fakt, że można nim sterować za pośrednictwem sieci LAN, RS-232C lub bezprzewodowego pilota. Właśnie dlatego jest idealnym komponentem systemów sterowania mediami. Niemniej, wszystkie operacje w menu mogą być również kontrolowane przyciskami na panelu przednim. Poza dyskami Blu-Ray, DVD i CD, BD-MP1 może odtwarzać pliki zapisane na kartach SD lub nośnikach USB. Obsługuje formaty wideo takie jak MPEG 1, MPEG 2, MPEG 4 AVC, VC-1, AVCHD i WMV. Kompatybilny jest z formatami obrazów JPEG, GIF i PNG. Bez problemu odtwarza pliki audio takie jak LPCM, MP3, AAC i WMA.

Tascam BD-MP1 oferuje osiem wyjść audio dla przestrzennego dźwięku 7.1. Producent wyposażył go również w parę symetrycznych wyjść XLR oraz niesymetryczne wyjścia stereo RCA. Jeśli chodzi o wyjścia cyfrowe to użytkownik ma do dyspozycji koncentryczne wyjście cyfrowe audio dla sygnałów SPDIF oraz wyjście audio/wideo HDMI. Wyjścia analogowe i cyfrowe mogą być tłumione do 40 dB. Inne profesjonalne właściwości zawierają kontrolę systemu poprzez HDMI (HDMI CEC) czy konwersję NTSC/PAL. Konstruktorzy nie zapomnieli o możliwości wyłączenia wyświetlania informacji na podłączonym ekranie lub funkcji automatycznego odtwarzania po włączeniu. Odtwarzacz oferuje również niezwykle przydatne powtarzanie rozdziału/tytułu/A-B, szybką powtórkę oraz wznowienie odtwarzania po włączeniu.
Tascam łączy lata doświadczeń zdobyte z modelami DV-D01U i BD-01U. Stworzył niezawodny odtwarzacz wideo dla komercyjnych instalacji AV, edukacji, miejsc kultu, sal konferencyjnych i innych wymagających instalacji lub występów na żywo.