Panasonic AW-UE150W/K

Panasonic zaprezentował profesjonalną kamerę PTZ.

Kamera PTZ następnej generacji marki Panasonic powstała z myślą o obsłudze wideo w wysokiej jakości na stadionach, w salach wykładowych, kościołach i miejscach użyteczności publicznej. Wysoka jakość obrazu 4K/60p, dwudziestoczterokrotny zoom w 4K i trzydziestodwukrotny w HD oraz szeroki kąt widzenia zwiększają zakres zastosowań prezentowanej kamery. Kamera obsługuje pracę w 4K, jak i HD, co pozwala nam skorzystać z AW-UE150W/K w obecnych i przyszłych systemach produkcyjnych.
Kamera umożliwia bardzo płynną rejestrację nawet wydarzeń sportowych, co w połączeniu z szerokim zoomem umożliwia wyraźne uchwycenie odległych obiektów. Szerokokątny obiektyw 75,1° pozwala objąć cały obszar, nawet przy ograniczonej przestrzeni instalacyjnej.
AW-UE150W/K wspiera HDR, a jakość przetwarzanego obrazu jest tak dobra jak obrazu rzeczywistego. Dodajmy do tego tryb nocny – niezbędny podczas rejestracji życia zwierząt w nocy, a otrzymamy kamerę, która jest w stanie zarejestrować każde, nawet bardzo dynamiczne zdarzenie.