Panasonic at ISE 2019

W tym roku Panasonic zaprezentuje podczas targów ISE swoje najnowsze technologie audio-wizualne dla branży rozrywkowej, edukacyjnej, do pokazów publicznych, prezentacji firmowych i pracy grupowej. Podczas wydarzenia firma stworzy m.in supernowoczesną ulicę handlową i futurystyczną salę lekcyjną.

Wśród wielu nowych urządzeń, które Panasonic zaprezentuje na ISE znajdzie się projektor laserowy o mocy 50 000 lumenów, zapewniający najlepszy w branży stosunek jasności do rozmiaru urządzenia. Model został stworzony z myślą o dużych projekcjach na żywo, zapewnia wysoką jasność i wyrazisty obraz.
Panasonic jako lider na europejskim rynku projektorów o wysokiej jasności – zarówno modeli do wynajmu, jak i stacjonarnych instalacji (z 36,02-proc. udziałem tym w rynku i 43,77-proc. w segmencie projektorów laserowych) zaprezentuje pełny asortyment projektorów – od podstawowych model o jasności 3 000 lumenów po najmocniejsze urządzenia o ultrawysokiej jasności 50 000 lumenów. Na stoisku będzie też można zobaczyć pełną ofertę profesjonalnych wyświetlaczy 4K.
Jak co roku, Panasonic zaprezentuje specjalny pokaz swoich technologii ProAV. W przeszłości firma prezentowała między innymi mapping 3D wyświetlany na sportowym samochodzie, pokaz zrobotyzowanych ekranów 4K oraz pokaz holograficzny łączący występ artystów na żywo z projekcją laserową. W tym roku, w tym samym miejscu (hala 1, stoisko H20) Panasonic stworzy wirtualną podróż dookoła świata z wykorzystaniem projektorów laserowych, technologii 4K i IP oraz automatycznej rejestracji wideo.
Kolejną atrakcją będzie nowoczesna, interaktywna klasa lekcyjna stworzoną z myślą o pracy w grupach. To trend edukacyjny widoczny na amerykańskich uczelniach, który w centrum nauczania stawia studentów, umożliwiając im dzięki technologiom wspólną pracę oraz rozwiązywanie problemów w małych grupach. Do stworzenia futurystycznej klasy wykorzystane zostaną zdalnie sterowane kamery do nagrywania wykładu zintegrowane z platformą Lecture Capture, interaktywne ekrany i projektory oraz technologie ułatwiające współpracę.
Odwiedzający będą również zaproszeni na spacer supernowoczesną ulicą handlową. Tam zobaczyć będzie można ścianę wideo nawiązującą interakcje z przechodniami, najnowsze wyświetlacze dotykowe 4K oraz przezroczyste ekrany zmieniające sklepowe witryny w niesamowite projekcje.
„Targi ISE będą w tym roku bardzo ekscytującym wydarzeniem. Zaprezentujemy najlepsze rozwiązania dla branży rozrywkowej, edukacyjnej oraz do pracy grupowej. Dla branży wynajmu mamy nowy projektor o jasności 50 000 lumenów i najmniejszych na rynku wymiarach. Jesteśmy również bardzo podekscytowani naszym corocznym pokazem, który za sprawą technologii projekcyjnych przeniesie odwiedzających daleko poza nasze stoisko, a dokładnie w podróż dookoła świata” – powiedziała Magdalena Przasnyska, Senior Sales and Marketing Manager w Panasonic