Goście stoiska grupy Harman Professional mogli w trakcie tegorocznych targów ISE zobaczyć prawdziwy wysyp nowości. Były to m.in. oprogramowanie symulacyjne JBL Venue Synthesis Acoustic Simulation, nowe transmitery AMX SVSI N3300 H.26x 4K60 4:4:4, enkodery i decodery Dante AV-H , media porty AMX HydraPort wyposażone w złącze USB-C, czy transmitery ścienne AMX DX-TX-DWP-4K60 DXLink 4K60.
Oczywiście prawdziwym hitem i najgorętszą premierą producenta na tegorocznych targach był nowy procesor BSS Soundweb OMNI o olbrzymiej mocy obliczeniowej. W zależności od wersji może obsłużyć 256, a nawet 512 kanałów z pełnym processingiem, nawet 160 kanałami AEC (!) i to w rozdzielczości 96kHz.
W ramach serii Soundweb OMNI są dostępne także moduły rozszerzeniowe 32e i 16e o otwartej architekturze i portami I/O które mogą być zarówno analogowe jak i cyfrowe w formacie AES3.
Dodatkowo producent zaprezentował również nową platformę AVX Architect i AVX Control, które pozwala na tworzenie rozbudowanych paneli kontrolnych.
Grupa prezentowała również najnowsze uzupełnienie oferty, a więc oprogramowanie marki FLUX, które pozwala na tworzenie immersyjnych produkcji dźwiękowych i do uruchomienia którego wystarczy odpowiednio mocny komputer MAC.
Ponadto na ekspozycji zaprezentowane zostały także rozwiązania mające swoje premiery wciągu ostatnich 12 miesięcy m.in. seria smukłych kolumn JBL COL, nowe procesory AMX MUSE z możliwością programowania bez konieczności kodowania i pisania skryptów, ale przy pomocy gotowych bloków, czy kompletna paleta paneli dotykowych VARIA.