Przełącznik KVM over IP DVI ATEN CN9600

Przełącznik KVM over IP DVI CN9600 jest ekonomicznym urządzeniem typu over-IP. Umożliwia dostęp do cyfrowego obrazu, dźwięku i wirtualnych mediów poprzez zdalne sterowanie komputerem lub stacją roboczą.

[ DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ ]

Przełącznik CN9600 umożliwia korzystanie z funkcji over IP. Wystarczy podłączenie zgodnego przełącznika ATEN DVI KVM np. CS1768 i/lub konsoli LCD np. CL3800.

CN9600 stanowi rozwinięcie wcześniejszych modeli, oferując bardziej kompaktową, smuklejszą konstrukcję. Pozwala zaoszczędzić miejsce i zoptymalizować narzędzia oraz procesor graficzny FPGA. Co w efekcie skutkuje lepszą jakością obrazu i wideo. Powoduje to zwiększenie komfortu użytkowania, spełniając jednocześnie standardy RS-232 DTE/DCE dla sterowania szeregowego.

Dla ułatwienia obsługi przełącznik CN9600 posiada port mini USB na panelu przednim. Jest on zaprojektowany jako port konsoli – Laptop USB Console (LUC). Użytkownik po prostu podłącza laptopa do portu LUC i uzyskuje dostęp do każdego komputera podłączonego do przełącznika, co ułatwia zarządzanie na miejscu. Oznacza to, że żaden dodatkowy monitor, klawiatura i mysz nie są lokalnie wymagane do rutynowej konserwacji. Poza tym, funkcja Virtual Media CN9600 pozwala użytkownikowi na przeprowadzanie testów diagnostycznych czy przesyłanie plików. Umożliwia też stosowanie aktualizacji i poprawek systemu operacyjnego/aplikacji ze zdalnej konsoli.

Aby zapewnić bezproblemową łączność, CN9600 jest wyposażony w podwójną sieć LAN i podwójne zasilanie, dzięki czemu praca w serwerowni jest płynna i wydajna. CN9600 obsługuje również mikrofon i głośniki na konsoli lokalnej i zdalnej.

Integrując wszystkie te zaawansowane funkcje, CN9600 zapewnia niedrogie i trwałe rozwiązanie do zarządzania serwerem over-IP.  Jednocześnie zapewniają użytkownikom niezawodność i wydajność operacyjną.

Najchętniej czytane