Najnowszy przełącznik prezentacyjny All-in-One 4K60 4:4:4 o symbolu DVX 4K60 od AMX zachwyca od dnia premiery podczas targów ISE w Amsterdamie. Nie inaczej stało się na równie wielkim i prestiżowym wydarzeniu jakim jest InfoComm w USA. AMX DVX 4K60 otrzymał nagrodę BEST of SHOW 2020, co oznacza, że to najlepsze nowe rozwiązanie na rynku AV.

[ DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ ]

Seria AMX DVX 4K60 to matryce AV z procesorem sterowania i niezrównanym wsparciem audio.
Dostępne są w dwóch wariantach:
DVX-3266-4K – 8 wejść wideo (4HDMI+4DXLink) i 4 wyjścia wideo (w tym dwa również jako DXLink) oraz DVX-2265-4K – 6 wejść (4HDMI+2DXLink) i 2 wyjścia (w tym jedno również jako DXLink).
Seria DVX-4K oferuje najlepszą jakość obrazu, skalowanie SmartScale na każdym wyjściu oraz wsparcie HDMI 2.0, HDCP 2.2 i 4K60 4:4:4.
To, co czyni je jeszcze bardziej wyjątkowymi to cyfrowe przetwarzanie dźwięku od BSS Audio. Znane z serii Soundweb London (BLU).  Znany z modelu AFS2 filtr antysprzężeniowy Advanced Feedback Suppression od DBX. Wzmacniacz w technologii DriveCore od Crown o mocy 120W na kanał.
To jednak nie wszystko. Nowe AMX DVX-4K oferują wejścia i wyjścia DANTE oraz rozbudowaną obróbkę na każdym wejściu mikrofonowym.
Matryca AMX DVX-4K to nowoczesne, konkurencyjne cenowo rozwiązanie. Zaprojektowane do sterowania oraz dystrybucji AV w średnich i dużych salach konferencyjnych i wykładowych.
Obudowa 2U i masz dosłownie wszystko ogarnięte!