QSC zaprezentował nową linią instalacyjnych mikserów, którą integratorzy mogą zdalnie zarządzać i konfigurować.

Miksery muzyczne i systemów przywoławczych serii MP-M oferują niespotykane dotąd możliwości przetwarzania i routingu wysokiej jakości dźwięku pierwszoplanowego lub tła dla zastosowań wielostrefowych w handlu detalicznym oraz hotelarstwie. Zapewniają również funkcję miksowania na żywo w aplikacjach biznesowych, które wymagają również wzmocnienia głosu, m.in. w klubach fitness, salach konferencyjnych, salach bankietowych.
Seria MP-M została zbudowana na tej samej platformie co wielokrotnie nagradzane miksery z serii TouchMix i składa się z miksera MP-M40, który oferuje cztery wejścia mikrofonowo-liniowe, cztery wejścia RCA i cztery wyjścia dla stref oraz miksera MP-M80, który oferuje osiem wejść mikrofonowo-liniowych, osiem wejść liniowych RCA i osiem wyjść dla stref.
Miksery zostały umieszczone w kompaktowej obudowie 1RU, a każdy z nich oferuje też bogaty pakiet funkcji DSP, tłumienie sygnałów w przypadku pojawienia się sygnału o wyższym priorytecie, a także planowanie zdarzeń i funkcje automatycznego miksowania. Zapewniają gotowe presety Intrinsic Correction do optymalizowania pracy głośników QSC. Istnieje również możliwość tworzenia własnych ustawień głośników.

Projektanci systemów i instalatorzy mogą korzystać z aplikacji MP Install (na tablety iOS lub Android, komputery z systemem Windows i Mac OS), aby szybko projektować, konfigurować i uruchamiać systemy oparte na mikserach z serii MP-M.