17 lutego w Łodzi i 18 lutego w Poznaniu odbędą się pierwsze dwie edycje serii prezentacji. Będzie to pierwszy etap zorganizowanego przez ESS Audio road show. Zapraszamy na serię spotkań, podczas których przybliżona zostanie cała gama najnowszych profesjonalnych rozwiązań.

 
Warsztaty, z którymi ESS Audio planuje odwiedzić różne rejony Polski, będą świetną okazją do poznania nowych produktów i rozwiązań oferowanych przez marki z grupy HARMAN Professional, KALI Audio, Austrian Audio oraz LEA Professional.
 
Przedstawiciele ESS Audio zaprezentują gotowe, kompletne rozwiązania estradowe. 
Przybliżą sposób obsługi i konfiguracji aktywnych zestawów głośnikowych (w tym najnowszych serii JBL IRX100, EON Compact, VTX F), monitorów scenicznych, konsolet cyfrowych (serii Soundcraft Ui i Vi) oraz procesorów DSP.
 
Nie zabraknie sprzętu studyjnego: zaprezentowane zostaną monitory JBL oraz Kali Audio (również najnowsze trójdrożne IN-8), mikrofony AKG i Austrian Audio (m.in. nowe OC818 i C44 Lyra) i słuchawki włącznie z przedpremierowymi Hi-X55!
 
Wśród uczestników warsztatów będą rozlosowywane atrakcyjne nagrody.
 
Prezentacje poprowadzi:
Michał Jantar – realizator i inżynier systemów z wieloletnim praktycznym doświadczeniem. Obecnie oprócz realizacji koncertowych zajmuje się konsultacjami przy realizacjach projektów pro-audio i AV.
 
Udział w „roadshow” jest bezpłatny, ale wymagana jest obowiązkowa wcześniejsza rejestracja!
 
Rezerwacja miejsca:
17 lutego – SCENOGRAFIA, Łódź, godzina 10.30
Zapisz się: https://bit.ly/2U5XlIL
 
18 lutego – U BAZYLA, Poznań, godzina 10.30
Zapisz się: https://bit.ly/2vupU8D