Newline Master M-1 to soundbar z wbudowaną kamerą o rozdzielczości 4K. Stanowi on dedykowane rozwiązanie do modeli Newline Atlas i Mira poszerzające ich funkcjonalność.

[ SPRAWDŹ CENĘ ]

Dzięki zastosowaniu połączenia z wykorzystaniem nowoczesnego złącza USB-C, za pomocą jednego kabla możemy podłączyć soundbar do wymienionych modeli monitorów Newline. Niezależnie czy używasz Skype dla firm, Zoom, Webex lub innej usługi chmurowej, Newline Master M-1 zapewni Ci profesjonalną jakość obrazu. Newline Master M-1 jest dedykowanym akcesorium do modeli ATLAS i MIRA, stanowi idealne uzupełnienie tych modeli.

Model ATLAS w połączeniu z Newline Master M-1 idealnie się sprawdzi jako narzędzie do zdalnej nauki. Natomiast model MIRA rozbudowany o Newline Master M-1 oferuje jeszcze bardziej skuteczną i satysfakcjonującą współpracę zdalną. Master M-1 jest łatwy w montażu. Zastosowanie dołączonych do zestawu uchwytów oraz kabla USB-C powoduje, że soundbar staje się integralną częścią monitora. Może być również wygodnie stosowany w sytuacji, gdy monitor jest zamontowany na podstawie jezdnej lub uchwycie o regulowanej wysokości.

Podłączenie kamery do portu USB-C jest proste i intuicyjne. Modele ATLAS i MIRA zostały wyposażone w dodatkowy port USB-C, który służy do podłączenia soundbaru. Wszystkie funkcjonalności, łącznie z zasilaniem Newline Master M-1, odbywają się za pośrednictwem kabla USB-C.