SoundTrade Roadshow 2020

Początek 2020 roku obfitował w premiery wielu nowych produktów i marek w ofercie SoundTrade. Z tej okazji dystrybutor zaplanował cykl warsztatów produktowo-technicznych w wybranych miastach w Polsce. Specjaliści z SoundTrade nie tylko przedstawią najnowsze produkty z oferty, lecz także udzielą wielu cennych wskazówek dotyczących ich obsługi.

Uczestnicy będą mogli poznać m. in. nową konsoletę Behringer WING, mikrofony i systemy bezprzewodowe beyerdynamic, nowości z oferty Midas i Klark Teknik (m. in. system odsłuchu osobistego DP48, interfejsy Dante) oraz dBTechnologies (VIO X 205).

Cykl zostanie zainaugurowany 25 lutego br. podczas Lotos Jazz Festiwal Bielska Zadymka Jazzowa w Bielsku Białej, w klubie Klimat.

Następnie, w kolejne wtorki marca ekipa SoundTrade odwiedzi:

Kraków (klub Kwadrat) – 3 marca 2020 r.

Lublin (klub Graffiti) – 10 marca 2020 r.

Gdynia (klub Ucho) – 17 marca 2020 r.

Wrocław (klub Zaklęte Rewiry) – 24 marca 2020 r.

Wstęp na wydarzenia jest bezpłatny. Warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego dotyczącego wybranego miasta.

Dla najbardziej aktywnych uczestników roadshow przewidziano nagrody.

Szczegóły wydarzeń wraz z linkami do formularzy zgłoszeniowych publikowane są na stronie internetowej i w mediach społecznościowych SoundTrade.

Informacji udzielają także Maciej Szewczyk: [email protected] oraz Michał Niezbecki: [email protected]

Najchętniej czytane

ATEN VM3250

ATEN w swojej ofercie ma najwyższej jakości urządzenia przeznaczone do branży AV, które sprawdzą się w instalacjach stałych, w broadcaście, jak i podczas tworzenia...