Aver przedstawia profesjonalny system konferencyjny do średnich i dużych pomieszczeń. VC520 Pro jest wyposażony w 12-krotny zoom optyczny i zestaw głośnomówiący, który zapewnia doskonałe wrażenia audiowizualne. Dzięki standardowi rozdzielczości Full HD, Sony True WDR oraz funkcjom zarządzania opartym na protokole IP, nie ma konieczności wychodzenia z biura na spotkanie – wystarczy podłączyć urządzenie do PC i rozpocząć wideokonferencję.

[ SPRAWDŹ CENĘ ]

AVer wyposażył VC520 Pro w mikrofon z eliminacją echa pozwalający na osiągnięcie bardzo naturalnego dźwięku bez zniekształceń. Dotykowe elementy sterujące na Speakerphonie pozwalają na regulację głośności, wyciszanie, zarządzanie połączeniami. W celu uzyskania wyjątkowo dobrego dźwięku w dużym pomieszczeniu, możliwe jest rozszerzenie zestawu o kolejne dwa zestawy głośnomówiące. Funkcja SmartFrame pozwala na szybkie i automatyczne dopasowanie pola widzenia tak, aby objąć wszystkie osoby w pomieszczeniu. 18-krotny zoom zapewnia precyzyjny i szczegółowy obraz podczas wideokonferencji.

Dodatkowo VC520 Pro wyposażony w 12-krotny zoom optyczny, pozwalający na bardzo dokładne i szczegółowe powiększenie obrazu bez utraty na jakości za pomocą optyki kamery. Dzięki wbudowanemu czujnikowi Sony, który kontroluje wartość ekspozycji, kamera umożliwia dokładną rejestracje obrazu nawet przy bardzo dużym kontraście.

Obraz z kamery z funkcją WDR podlega dynamicznym zmianom wartości prześwietlonych i niedoświetlonych pikseli. Dzięki temu niedoświetlone elementy obrazu są lepiej uwidocznione. Dzieje się to dzięki zaawansowanej analizie obrazu i wykorzystaniu zróżnicowanych ustawień czasu naświetlania.