Sześcioletnia gwarancja na wzmacniacze mocy Crown!

To nie sen. Wszystkie nowe wzmacniacze kupione w Polsce od 1 marca 2020 do 31 grudnia 2020 objęte są sześcioletnią gwarancją bez dodatkowych kosztów.

To o rok dłuższa gwarancja dla wzmacniaczy z oryginalnie pięcioletnią gwarancją. Trzyletnie przedłużenie dla produktów, które standardowo mają trzyletnie gwarancje. Przedłużenie o cztery lata dla wzmacniaczy objętych normalnie dwuletnią gwarancją.

Artyści, producenci, inżynierowie dźwięku oraz integratorzy systemów AV wybierają wzmacniacze Crown. Doceniają ich doskonałe brzmienie, solidność i stabilną moc potwierdzone licznymi nagrodami.

Crown Audio stawia na najwyższą jakość, co potwierdza jednym z najlepszych zabezpieczeń gwarancyjnych w branży.

Twoi klienci będą zachwyceni, mogąc teraz cieszyć się tą samą wysoką mocą i wydajnością z jeszcze większym komfortem bezawaryjnej pracy!

Lista objętych sześcioletnią gwarancją produktów Crown jest imponująca i można się z nią zapoznać na stronie:  http://www.essaudio/gwarancja-crown

Najchętniej czytane

Szkolenia Audac

Firma ProAudio-AVT zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia udziału w szkoleniach podwyższających wiedzę o ofercie i produktach marki Audac. Jeśli chciałbyś...