Tascam udostępnił aktualizację sterowników dla interfejsu audio, który świetnie sprawdzi się w niewielkich instalacjach AV.

Opisywany interfejs audio świetnie sprawdzi się w miejscach, w których wymagany jest  praktyczny interfejs audio umożliwiający błyskawiczne podłączenie źródeł audio i zmiksowanie ich na potrzeby transmisji na żywo, np. na YouTube. Alternatywnie prezentowany Tascam np. w szkołach pozwoli na podłączenie głośników, mikrofonów i stworzenie prezentacji podczas zajęć, a wszystko to bez konieczności jakiejkolwiek konfiguracji.
Czwarta wersja sterowników dla Windows zwiększa możliwości dostosowania latencji względem poprzedniej wersji. Zwiększona została dzięki temu również stabilność rejestracji, która podczas nagrywania np. podcastów jest krytycznym czynnikiem podczas wyboru interfejsu audio. Ponadto wraz z aktualizacją producent udostępnił nową funkcję HiDPI, która pozwala na automatyczne dostosowanie rozmiarów panelu kontrolnego do rozdzielczości monitora – ułatwiając tym samym pracę. Nowe sterowniki dostępne są również dla pozostałych modeli: US-1×2/US-2×2/US-4×4.