K1 powstał, aby sprostać wymaganiom architektów i projektantów, którzy potrzebują profesjonalnego systemu audio bez uszczerbku dla estetyki ich projektu. Firma K-ARRAY to specjalista w tworzeniu najbardziej dyskretnych rozwiązań, wyposażonych w łatwą w obsłudze, wysokowydajną technologię zaprojektowaną z myślą o użytkowniku końcowym.

K-ARRAY K1 to system składający się z dwóch głośników średnio-wysoko tonowych Lyzard-KZ1 o długości 3,7 cm i aktywnego subwoofera. Jest to kompletne rozwiązanie audio w miniaturowym opakowaniu. Lyzard-KZ1 są praktycznie niewidoczne dzięki jednemu przetwornikowi 0,5”, który zapewnia jednorodne pokrycie z krystalicznie czystym dźwiękiem. Ponadto są one niezwykle lekkie, bo ważą 0,021 kg dzięki wytrzymałej i odpornej aluminiowej obudowie.

Ultrakompaktowy subwoofer bazuje na 4” przetworniku z magnesem ferrytowym, który dysponuje mocą 40W , ważąc jedyne 1,9 kg. Jest on jednocześnie sercem systemu wyposażonym w analogowe wejście jack stereo 3,5 mm, optyczne SPDIF, USB 2.0 oraz Bluetooth 5.0. Użytkownik ma też do dyspozycji wyjście jack stereo 3,5 mm. Wbudowany 3-kanałowy wzmacniacz klasy D oferuje moc 40 W przeznaczoną do zasilenia przetwornika niskotonowego oraz 2 x 20 W dla głośników Lyzard-KZ1.

System K1 jest przeznaczony do użytku w różnych dyskretnych środowiskach, w których wymagana jest wysokiej jakości muzyka w kompaktowej formie, takich jak muzea i małe sklepy detaliczne. Dostępny jest w kolorze białym i czarnym. Jego sterowanie odbywa się poprzez IR za pomocą dedykowanego pilota. Dzięki K-ARRAY K1 podkreślisz niepowtarzalny design pomieszczeń najwyższej jakości dźwiękiem płynącym z niezwykle estetycznych i niemal niewidocznych głośników.