Crown to nie tylko producent najwyższej klasy wzmacniaczy. Crown to również doskonały partner biznesowy na lata. W obliczu ciężkich dla branży czasów, producent wyciąga pomocną dłoń do swoich klientów. Oferując przedłużenie gwarancji na zakupione produkty zupełnie za darmo.

[ DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ ]

To nie sen. Wszystkie nowe, wzmacniacze kupione w Polsce od 1 stycznia 2020 do 31 grudnia 2021 objęte są 6-letnią gwarancją!
Bez dodatkowych kosztów! Za darmo. To o rok dłuższa gwarancja dla wzmacniaczy z oryginalnie pięcioletnią gwarancją. Trzyletnie przedłużenie dla produktów, które standardowo posiadają trzyletnie gwarancje. Niesamowite, przedłużenie, o cztery lata, dla wzmacniaczy objętych normalnie dwuletnią gwarancją.

Artyści, producenci, inżynierowie dźwięku oraz integratorzy systemów AV wybierają wzmacniacze Crown ze względu na doskonałe brzmienie, solidność, stabilną moc potwierdzone licznymi nagrodami.

Crown Audio stawia na najwyższą jakość, co potwierdza jednym z najlepszych zabezpieczeń gwarancyjnych w branży.
Uważamy, że Twoi klienci będą zachwyceni, gdy dowiedzą się, że mogą teraz cieszyć się tą samą wysoką mocą i wydajnością z jeszcze większym komfortem bezawaryjnej pracy!