Najnowsza aktualizacja firmware’u zawiera zestaw nowych funkcji systemu ClickShare i platformy zarządzania XMS. Zapewnia lepszą obsługę, łatwiejsze zarządzanie i większe bezpieczeństwo. Lista ulepszeń jest naprawdę imponująca i stanowi materiał na obszerny artykuł. Wybraliśmy kilka najważniejszych a po kompletny spis zapraszamy na stronę producenta.

[ DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ ]

Aktualizacja firmware’u wzbogaca ClickShare Conference o rozdzielczość HD dzięki której uczestnicy mają dostęp do widoku pokoju konferencyjnego w jakości 720p. Bezpieczeństwo gwarantuje uwierzytelnianie sieci przewodowej (802.1x) co zapewnia, że ​​intruzi nie będą mieli dostępu do wewnętrznej sieci klientów. Pewność, że sala konferencyjna jest gotowa na połączenie dzięki ikonom stanu na tapecie. Pokazują one czy urządzenia peryferyjne pokoju konferencyjnego są gotowe do połączenia. Producent zadbał o poprawienie jakości i niezawodności dźwięku połączenia w dowolnym środowisku Wi-Fi.

Nowa wersja oprogramowania obsługuje Google Cast dla CX-20 i CX-30. Zawiera również poprawioną obsługę Miracast w CX-50. Wśród udogodnień znalazł się też nowy interfejs API REST, czy bezproblemowa integracja z aplikacjami i systemami sterowania innych firm. Konstruktorzy zwiększyli użyteczność poprzez wprowadzenie w konfiguratorze internetowym możliwości sprawdzenia, które urządzenia peryferyjne są podłączone i jaki jest ich status. Po zarejestrowaniu urządzenia ClickShare Conference objęte zostają 5 letnią gwarancją SmartCare! Warto też przypomnieć, że dzięki ClickShare rozpoczniesz konferencję w mniej niż 7 sekund. Zapraszamy do zapoznania się z pełną listą nowości oraz aktualizacji oprogramowania w swoim systemie. Warto!