W obecnych specyficznych czasach wiele firm rozszerzyło swoją ofertę produktów i usług, aby zaspokoić nowe potrzeby klientów. Istniejąca od 1997 roku firma iMedia, działająca w branży IT, zareagowała na pojawienie się reżimu sanitarnego, projektując nowoczesne automaty do dezynfekcji dłoni beCLEAN&SAFE. 

W dobie pandemii koronawirusa SARS-CoV- 2, która opanowała cały świat, jak nigdy dotąd ważne jest zachowanie sterylności dłoni. Konieczność ta sprawiła, że firma iMedia opracowała urządzenie rozwiązujące ten problem wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia z przepływami ludzi i koniecznością zachowania standardów bezpieczeństwa.

Zaprojektowane w całości przez firmę iMedia urządzenie jest autonomicznym, samoobsługowym automatem przeznaczonym do szybkiego, wygodnego i, co najważniejsze, bezpiecznego odkażania dłoni.

W pełni autorska konstrukcja zarówno obudowy, jak i układu odkażającego sprawia, że urządzenie jest proste i intuicyjne w użytkowaniu. Ultradźwiękowy czujnik zbliżeniowy przekazuje sygnał do układu sterowania, zaś ten dystrybuuje z góry zaprogramowaną ilość środka odkażającego bezpośrednio na podstawioną dłoń. Dzięki temu użytkownik w pełni bezpiecznie jest w stanie zdezynfekować dłonie, zaś czynność taka zajmuje zaledwie kilka sekund.

System beCLEAN&SAFE cechuje także wysoka efektywność działania – wbudowany w urządzenie zbiornik na płyn dezynfekujący pozwala na uzyskanie ponad 30 tysięcy użyć pomiędzy napełnieniami zbiornika, co w istotny sposób ogranicza konieczność obsługi eksploatacyjnej.

Kompaktowa konstrukcja, pełna automatyzacja procesu dezynfekcyjnego oraz możliwość oznakowania własnymi logotypami czy grafiką sprawiają, że beCLEAN&SAFE z powodzeniem może być wykorzystane w szkołach, szpitalach, urzędach, sklepach, czy galeriach handlowych. Niezależnie od tego, czy stanie ono przy wejściu do sklepu czy punktu usługowego pozwoli zwiększyć bezpieczeństwo Twoje oraz Twoich klientów i pracowników.

Wymiary urządzenia:

Wysokość – 1150 mm
Szerokość – 380 mm
Głębokość – 280 mm
Waga – 17 kg (bez środka odkażającego)

Zasilanie – 230V