Cyfrowe moduły I/O DiGiCo A164D Wall LCD i A168D Stage

Brytyjski producent zaprezentował nowe moduły wejściowo/wyjściowe kompatybilne z protokołem Dante. Urządzenia przeznaczone są do współpracy z silnikiem dsp 4REA4. Jest to rozwiązanie dedykowane do instalacji opartych na sieciach audio.

Producent przewidział dla A164D Wall LCD i A168D Stage rolę rozszerzenie sieci audio opartej również na protokole Dante. Oba urządzenia mają wiele cech wspólnych. Oferują możliwość pracy z częstotliwością próbkowania 48 kHz i 96 kHz oraz kompatybilność ze standardem AES67. Wyposażone są w dwa porty Dante, Primary i Secondary. Są one zrealizowane na gniazdach EtherCON i mogą pracować w trybie redundant i switch. Sterowanie i kontrola parametrów odbywają się za pomocą oprogramowania 4REA4.

A164D Wall LCD przeznaczony jest do montażu na ścianie lub w podłodze. Został wyposażony w 16 wejść oraz 4 wyjścia w standardzie XLR, nad którymi znajdują się ekrany opisowe LCD. Sterowanie parametrami ekranów umożliwia oprogramowanie Dante Controller. Każdy z preampów mikrofonowych ma diodę sygnalizującą zasilanie Phantom.

A168D Stage to przenośny stagebox wyposażony w 16 wejść oraz 8 wyjść. Tak jak w A164D zasilanie Phantom sygnalizuje dioda umieszczona przy każdym kanale wejściowym.

Najchętniej czytane

Ashly Audio mXa-1502

Wzmacniacz miksujący mXa-1502 z oprogramowaniem Ashly AquaControl ™ zapewnia wielostrefową dystrybucję muzyki i powiadomień oraz automatyczne miksowanie sygnałów dla szerokiego...