Digital Projection M-Vision Laser 21000

Digital Projection M-Vision Laser 21000

Digital Projection zaprezentował nowy projektor 1-Chip DLP, który dorównuje wydajnością konstrukcjom 3-Chip DLP.

M-Vision Laser 21000 to pierwszy projektor laserowy producenta oparty na technologii 1-Chip DLP. Wolny od wymiany lamp, oparty na laserze fosforowych projektor zawiera nową technologię Colorboost + Red Laser odpowiedzialną za generowanie żywych projekcji o wysokiej jasności. Projektor, dzięki inteligentnemu zarządzaniu mocą i wysokiej precyzji wyświetlania projekcji, oferuje moc zbliżoną do konstrukcji 3-Chip DLP w znacznie niższej cenie.

Projektor cechuje się mocą 20 000 lumenów na wyjściu, kontrastem 10 000:1. System optyczny jest szczelny, od lasera do obiektywu, uzyskując IP60. Do środka nie dostaną się żadne zanieczyszczenia, co przekłada się na brak degradacji kolorów w trakcie użytkowania. Projektor jest również cichy, ponieważ jest chłodzony cieczą. Wpływa to na koszty eksploatacji, bo nie musimy wymieniać jakichkolwiek filtrów.

Digital Projection M-Vision Laser 21000 powstał z myślą o dużych instalacjach, w których mimo ograniczonego budżetu wymagana jest najwyższa jakość projekcji i łatwość integracji ze źródłami wideo.

Najchętniej czytane