EDBAK prezentuje idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą dostosowywać sprzęt do siebie, a nie siebie do sprzętu.

Ergonomia
VSM654 to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie dopasowanie sprzętu do swoich potrzeb. Pozwala na perfekcyjne ustawienie ekranu w odpowiedniej pozycji poziomej, odchylenie w pionie oraz regulację odstępu od ściany w zakresie 100-700 mm. Podwójne ramię zapewnia stabilne mocowanie ekranu o masie do 45 kg. 
Nowoczesny design
Uchwyt cechuje się nowoczesnym designem z wysokiej klasy wy-kończeniem. Wszelkie wzmocnienia zostały wprowadzone z dba-łością o stylowy wygląd, nieingerujący w wystrój nowoczesnych wnętrz. Przewody ukryte są w specjalnych rowkach wewnątrz ra-mion, a plastikowe maskownice zasłaniające punkty mocowania do ściany. Uchwyt jest wykonany prawie w całości z anodowanego aluminium z zastosowaniem specjalnie tłoczonych profili, dzięki cze-mu konstrukcja nabrała lekkości zarówno fizycznej, jak i wizualnej.

Bezpieczeństwo
Ruchomość wielu elementów uchwytu często może narazić ekran na różne kolizje, dlatego producent zadbał o ten aspekt. Ramiona wyposażone są w ograniczniki ruchu chroniące ele-menty uchwytu przed kontaktem ze ścianą, natomiast poprzecz-na belka, na której osadzony jest ekran eliminuje zagrożenie uderzenia ekranu o konstrukcję nośną. Uchwyt został zaprojekto-wany oraz wykonany w całości w Europie, zgodnie z europejskimi standardami. Jest w pełni kompatybilny ze standardami VESA.
Dostępność
VSM654 jest nowością w ofercie firmy EDBAK, który wprowa-dza linię produktów z profili aluminiowych i będzie dostępny w sprzedaży w III kwartale 2018 roku.

Tagi:

Edbak