Monacor DRM-884

Monacor zaprezentował nową matrycę.

System matrycowy audio DRM-884 to uniwersalne rozwiązanie do wielostrefowych systemów nagłośnieniowych w obiektach typu hotele, restauracje, szkoły, centra konferencyjne, sportowe oraz fitness. Matryca DRM-884 to wielofunkcyjne urządzenie. Umożliwia m.in. miksowanie sygnałów z poszczególnych źródeł, emisję tego samego sygnału w kilku różnych strefach, niezależną regulację głośności i wiele, wiele więcej. Może współpracować równocześnie z ośmioma analogowymi oraz czterema cyfrowymi źródłami audio. Wyposażona jest w terminale wyjściowe typu Phoenix do podłączania głośników aktywnych lub wzmacniaczy obsługujących poszczególne strefy.
Sterowanie pracą systemu odbywa się za pomocą paneli naściennych DRM-884IOP, DRM-884VAP oraz DRM-884VP, pozwalających użytkownikom zarządzać daną strefą poprzez regulację głośności, wybór źródeł lub gotowych ustawień. Całość uzupełnia mikrofon strefowy DRM-884RC służący do kierowania komunikatów do poszczególnych części obiektu.
Dzięki możliwości rozbudowy system sprawdza się doskonale także w rozległych obiektach. Łącząc ze sobą maksymalnie szesnaście matryc, DRM-884 uzyskuje się łącznie sto dziewięćdziesiąt dwa wejścia oraz sto dziewięćdziesiąt dwa wyjścia strefowe.
Uzupełnieniem jest moduł DRM-884DTM do zaimplementowania matrycy DRM-884 w sieci Dante. W tym przypadku uzyskuje się kolejne osiem cyfrowych wejść lub osiem cyfrowych wyjść, które można dowolnie przypisać do wyjść analogowych lub jako Dante.

Najchętniej czytane

Barco SecureStream

Firma Barco zaprezentowała rozwiązanie SecureStream, zaprojektowane, by możliwym było udostępnianie treści przez osoby znajdujące się poza pokojem kontrolnym. Za pomocą...

Optoma ZU606Te

Optoma ZU606Te to najmniejszy projektor w  swojej klasie zapewniający projekcję 4K HDR. Cechujący się jasnością na poziomie 6300 lumenów, ZU-606Te...