Brytyjska marka Clevertouch stworzyła rewolucyjny monitor interaktywny UX PRO EDGE. Monitor został specjalnie zaprojektowany aby zapewnić użytkownikowi wyjątkowe doświadczenia, zwiększając komfort spotkań w miejscu pracy.

W 2023 roku w sektorze przedsiębiorstw byliśmy świadkami wyraźnego powrotu pracy z domu do pracy w biurze. Dlatego Clevertouch opracował wyjątkowy produkt, który wzbogaca doświadczenie korzystania z monitora interaktywnego w środowisku pracy.

UX PRO EDGE to pierwszy ekran interaktywny, który łączy technologię podczerwieni FlatFrog in-glass, która zapewnia doskonałe wrażenia dotykowe i konstrukcję Edge to Edge z certyfikatem Google EDLA oraz wbudowaną kamerą 4K od Sony. Urządzenie oferuje ulepszone funkcje rozpoznawania pisma i umożliwiając tworzenie adnotacji z wykorzystaniem siły nacisku. UX PRO EDGE może być idealny do środowisk BYOD i nowoczesnych przestrzeni konferencyjnych.

Technologia FlatFrog IR zapewnia doskonałe wrażenia podczas użytkowania, a certyfikat EDLA gwarantuje, że panele Clevertouch są kompatybilne z najnowszymi aktualizacjami oprogramowania i protokołami bezpieczeństwa dla pakietu aplikacji Google i Microsoft.