Firma Philips Professional Display Solutions zaprezentowała na targach ISE 2020 nową serię profesjonalnych monitorów C-Line. Została ona zbudowana od podstaw, zapewniając najbardziej kompletne rozwiązanie typu „all in one”.

[ DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ ]

Seria C-Line łączy w sobie wszystkie funkcje potężnego komputera z wygodą tradycyjnej tablicy ściennej. Dzięki temu monitory nadają się do każdego środowiska, od dużych pomieszczeń zarządu po ograniczone przestrzenie. Dostępna w rozmiarach 55”, 65”, 75” i 86” seria C-Line jest wyposażona w szeroką gamę dedykowanych funkcji.
Sterowanie monitorami odbywa się dotykowo dzięki technologii PCAP, za pomocą pasywnego PEN (dostarczanego standardowo w pudełku) lub tradycyjnej klawiatury i myszy. C-Line obsługuje również technologię Active Pen. Seria C-Line łączy w sobie wszystkie funkcje wysokiej klasy systemu wideokonferencyjnego. Dzięki dodatkowym akcesoriom, takim jak soundbary i aparaty fotograficzne i obsłudze szerokiej gamy platform.
Punkty połączeń, takie jak USB i HDMI, producent umieścił na krawędzi monitora w celu szybkiego i łatwego dostępu. Dzięki funkcji płynnego udostępniania ekranu użytkownicy mogą odgrywać aktywną rolę podczas każdego spotkania, bez względu na lokalizację. Administratorzy systemu mogą zintegrować monitory, używając wbudowanej profesjonalnej wersji systemu operacyjnego Windows. Niezależnie od tego, czy jest to pełne środowisko Microsoft (Exchange, Teams, Azure itp.), czy na przykład implementacja Google (GSuite, Hangouty itp.).
Monitory C-Line są całkowicie niezależne od narzędzi. To oznacza, że ​​Twoja firma może cieszyć się wszystkimi funkcjami nowego monitora, jednocześnie kontynuując korzystanie z rozwiązań, które są im znane. Takich jak Zoom, Skype dla firm i Teams Microsoft. Całą pracę można automatycznie zapisać, udostępnić za pośrednictwem e-mail wszystkim uczestnikom i bezpiecznie przechowywać w chmurze. Dodawanie gości spoza sieci biurowej jest szybkie i proste. Dedykowany klucz sprzętowy umożliwia odwiedzającym bezpieczne i bezprzewodowe połączenie z prezentacją za pomocą własnego urządzenia – eliminując potencjalnie czasochłonne przeszkody w kompatybilności i dostępności.