Rola technologii w salach lekcyjnych stała się nie tylko niezbędnym elementem nauczania. Staje się również coraz bardziej kluczowym czynnikiem decyzyjnym dla rodziców i uczniów podczas wyboru szkoły czy uczelni. Dlatego też Philips Professional Display Solutions z przyjemnością ogłasza wprowadzenie na rynek swojej najnowszej oferty. Interaktywne monitory dotykowe T-Line dla szkół.

[ DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ ]

Philips T-Line został zaprojektowany z myślą o użyteczności, funkcjonalności i współpracy. Dzięki niemu uczniowie mogą bezproblemowo wchodzić w interakcje i brać udział w lekcjach, zarówno w klasie, jak i zdalnie. T-Line działa na Androidzie zapewniając natychmiastową znajomość systemu zaczerpniętą z tabletu czy smartfona. Mocowany blisko ściany, jak tradycyjna tablica jest dostępny w wersjach 65”, 75” i 86”. Każdy monitor oferuje prawdziwą interakcję dotykową, a także technologię wysokiej prędkości i zoptymalizowaną powłokę szklaną. To wszystko, aby zapewnić wysokiej jakości wrażenia z pisania, umożliwiając wielu uczniom fizyczną interakcję z wyświetlaczem jednocześnie. Monitory można obsługiwać za pomocą dłoni, długopisu pasywnego, klawiatury, myszy oraz technologii Active Pen.
Korzystając z bezpiecznego połączenia bezprzewodowego, do 64 uczniów może jednocześnie podłączyć swoje osobiste urządzenie komputerowe bezpośrednio do wyświetlacza. Ponadto pracę maksymalnie czterech uczniów można jednocześnie udostępnić na ekranie. Wszystkie wyświetlane dokumenty i wykonane prace mogą być zapisywane, a następnie udostępniane. Czy to za pośrednictwem aplikacji e-mail innych firm czy przechowując dane w chmurze. Nowy T-Line łączy w sobie wszystkie funkcje wysokiej klasy systemu wideokonferencyjnego. Możliwe jest to dzięki dodatkowym akcesoriom, takim jak soundbary i aparaty fotograficzne, oraz programom pomocniczym, takim jak Skype.