Globalny lider w produkcji osprzętu sieciowego NETGEAR oraz ProDVX, firma znana z niezawodnych paneli dotykowych z wbudowaną jednostką PC, połączyły siły aby dostarczyć integratorom rozwiązania łatwe w instalacji i konfiguracji.

Dzięki połączeniu sił przez firmy NETGEAR i ProDVX, obaj producenci są w stanie zapewnić swoim klientom, stabilne, niezawodne i łatwe w użyciu rozwiązania do instalacji stałych. ProDVX jest wiodącym producentem paneli interaktywnych, monitorów dotykowych, wyświetlaczy do instalacji digital signage, paneli z wbudowaną jednostką PC i miniaturowych komputerów, do pracy w instalacjach multimedialnych. W jej ofercie znajdują się modele o przekątnych od 7 do 37 cali pracujące pod kontrolą systemów Android, Windows i Linux. Mogą być one używane zarówno w systemach rezerwacji sal, systemach kolejkowych, kasach samoobsługowych, punktach obsługi i sprzedaży czy w ramach systemów nawigacji po budynku. Wykorzystując do współpracy z panelami zaawansowane przełączniki sieciowe firmy NETGEAR z linii AV Line, zaprojektowane tak, aby obsługiwały m.in. zasilanie Power over Ethernet, otrzymujemy w pełni kompatybilne rozwiązanie gwarantujące nieprzerwaną pracę 24/7. Obsługa PoE pozwala na dostarczenie niezbędnego zasilania i przesłanie danych z wykorzystaniem tylko jednej skrętki, co w znaczący sposób uprasza cały proces okablowania paneli ProDVX.
Jak przyznają producenci, połączenie ich sił wynikające ze świadomości jak ważne jest zapewnienie bezawaryjnej pracy ich urządzeń i łatwości ich wdrożenia, było naturalnym krokiem w ich rozwoju.