Nowe wtyczki QSC Q-SYS Control w Q-SYS Designer Asset Manager

Firma QSC bardzo prężnie rozwija i udoskonala swój system konferencyjny Q-SYS. Producent właśnie ogłosił pojawienie się dwóch nowych wtyczek Q-SYS Control dostępnych teraz w Q-SYS Designer Asset Manager. Wtyczka dedykowana dla mikrofonu Sennheiser TeamConnect Ceiling 2 oraz wtyczka UCI QR Code. Pozwalają one na integrację z ekosystemem Q-SYS metodą drag-and-drop. Oszczędza to czas i zasoby programistyczne integratorów AV, programistów i konsultantów.

[ DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ ]

Nowość w Q-SYS Designer Asset Manager, wtyczka Sennheiser oferuje możliwości konfiguracji i zarządzania mikrofonem TeamConnect Ceiling 2 w ekosystemie Q-SYS. Ta wtyczka umożliwia użytkownikom łatwe wykrycie mikrofonu w tej samej podsieci, w której znajduje się procesor Q-SYS Core. Oferuje monitorowanie poziomów audio oraz wyświetlanie pionowego i poziomego kąta wykrywanej osoby mówiącej. Wszystkie te możliwości mogą być widoczne jako elementy graficzne oraz przeciągane i upuszczane na dowolne niestandardowe UCI.
Wtyczka QSC UCI QR Code przyspiesza proces oddawania kontroli pokoju w ręce smartfonu użytkownika. Tworzy w ten sposób bezpieczniejsze, bezdotykowe środowisko sali konferencyjnej. Projektanci mogą szybko i łatwo korzystać z wtyczki, aby tworzyć bezpośrednie łącza do danego interfejsu sterowania użytkownika Q-SYS (UCI) i umieszczać je na istniejących urządzeniach z ekranem dotykowym Q-SYS. Użytkownicy muszą tylko skierować aparat w telefonie na te specjalne kody QR, a smartfon automatycznie otworzy określone z góry elementy sterujące w pomieszczeniu za pośrednictwem aplikacji sterującej Q-SYS lub standardowej mobilnej przeglądarki internetowej.