Po angielsku – video bar all in one
Po niemiecku – wunder bar! 🙂
Po polsku – kompletne rozwiązanie do każdej sali spotkań!
Firma Barco znana jak do tej pory z produkcji bezkompromisowych ekranów LED, projektorów czy najpopularniejszego i wyznaczającego standardy systemu bezprzewodowej prezentacji treści ClickShare postanowiła znów zaskoczyć.
Na jej stoisku w trakcie ISE2024 zaprezentowany został pierwszy w ofercie producenta video bar all-in-one ClickShare Bar.
To video bar stworzony z myślą o małych i średnich przestrzeniach do spotkań w których wysokiej klasy wideo i najwyższej jakości dźwięk zostały zintegrowane w ramach jednego, bardzo wydajnego urządzenia. To natomiast przełożyło się na bardzo dużą łatwość i szybkość wdrożenia i integracji, ograniczenie całościowego kosztu instalacji i dało także niezrównaną elastyczność obsługi.
Urządzenie może pochwalić się wieloma zaawansowanymi funkcjami spośród których wystarczy wymienić takie jak tłumienie szumów tła, eliminacja echa, automatyczne kadrowanie, kadrowanie grup rozmówców czy automatyczna kompozycja, co gwarantuje, że wszyscy uczestnicy spotkania zawsze zostaną zaprezentowani w odpowiedni sposób.
Teraz sala do spotkań wideo czy pracy zdalnej potrzebuje tylko jednego urządzenia – ClickShare Bar Core!