Projektor instalacyjny EPSON EB-L12002Q www.avintegracje.pl

Model EB-L12002Q to projektor 3LCD o jasności 12 000 lumenów i natywnej rozdzielczości 4K. Został on zaprojektowany z myślą o wydarzeniach, festiwalach, atrakcjach turystycznych czy dużych salach konferencyjnych. Świetnie sprawdzi się też na wystawach i w centrach handlowych, jak również do użytku w celach biznesowych i edukacyjnych. Oferuje funkcjonalność cenioną na rynku instalacyjnym i rentalowym, taką jak wsteczna zgodność obiektywów czy wymienne karty wejściowe.

[ DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ ]

Model EB-L12002Q jest wyposażony w matryce 4K opracowane, aby obsługiwać wyświetlanie obrazu natywną 4K (3840 × 2160 pikseli). Jest kompatybilny ze standardowymi obiektywami 4K firmy Epson, które są stosowane w projektorach EB-L20000U i serii EB-L1000.

Projektor jest lekki, kompaktowy i umożliwia montaż w zakresie 360 stopni. Umożliwia wyświetlanie obrazu pod dowolnym kątem, jak również w trybie pionowym. Może być używany w połączeniu z oprogramowaniem Epson Professional Projector Tool. Dzięki temu możliwe jest konfigurowanie instalacji składających się z wielu urządzeń. Ponadto umożliwia korzystanie z zaawansowanej korekcji geometrii. Gwarancja 5 lat lub 20 000 godzin pracy, w połączeniu z wbudowaną autokalibracją laserowego źródła światła, sprawiają, że po instalacji projektor nie wymaga praktycznie obsługi serwisowej. Wbudowana kamera umożliwia zdalną kalibrację, jak również podgląd serwisowy wyświetlanego obrazu.

Sztywna obudowa oparta na stalowej ramie, izolowany układ optyczny, oraz system filtrów chronią projektor przed kurzem i dymem. Dzięki temu projektor nadaje się do pracy w najtrudniejszych warunkach i najbardziej wymagających konfiguracjach rynku rentalowego. Model EB-L12002Q można również bez obaw zainstalować w trudno dostępnych miejscach.