Gdyby komuś wydawało się, że w trakcie ISE2024 firma Shure „tylko” zaprezentowała nowy, cyfrowy system bezprzewodowy – nic bardziej mylnego!
Jeden z najbardziej uznanych na rynku producentów, prezentuje również nowe rozwiązania do dźwięku w filmie i zastosowań broadcastowych, które po raz pierwszy ujrzały światło dzienne w trakcie zakończonych niedawno targów NAMM Show w Anaheim.
Ciesząca się uznaniem i sympatią branżowych specjalistów seria SLX-D teraz może pochwalić się również jednokanałowym, mobilnym cyfrowym odbiornikiem bezprzewodowym SLXD5 i łączonym z kamerą czy aparatem za pomocą kabla cyfrowym nadajnikiem bezprzewodowym SLXD3.
Systemy są dostępne w kilku konfiguracjach, ale to co łączy każdy z nich to znakomita jakość dźwięku, stabilna technologia RF i świetna wydajność w szerokiej palecie zastosowań.
Ponadto, producent pokazuje również nowy nadajnik Axient Digital ADX3 z funkcją ShowLink, która daje możliwość kompleksowej kontroli wszystkich jego parametrów w czasie rzeczywistym, zarówno z poziomu oprogramowania Shure Wireless Workbench jak i samego nadajnika.
Nadajnik Axient Digital ADX3 w formacie plug-on potrafi przekształcić każdy, nawet najbardziej wymyślny mikrofon przewodowy w zaawansowane rozwiązanie bezprzewodowe Axient Digital.