Wielokrotnie nagradzany producent produktów do przechowywania, ładowania i ochrony tabletów dedykowanych do użytku w pomieszczeniach mieszkalnych i komercyjnych, ogłasza wprowadzenie na rynek nowego IPORT CONNECT PRO.

Jest to całkowicie przeprojektowany system do przechowywania, ładowania i ochrony iPada. Ten bezpośredni zamiennik IPORT LAUNCH składa się z już znanych elementów: BaseStation, WallStation i Case (teraz z opcjonalną aktualizacją CONNECT PoE+). Usprawnienia w ładowaniu oraz unikalna modułowa konstrukcja zapewniają potężną i bardziej elastyczną możliwość ładowania, która obsługuje wszystkie modele iPada, w tym iPada Pro.

“Jesteśmy niesamowicie dumni, że możemy przedstawić CONNECT PRO naszym klientom, dealerom i przedstawicielom, którzy korzystają codziennie z produktów IPORT”- powiedział Mike Sonntag, Senior Vice President IPORT. “O ile iPad był kiedyś unikalnym, osobistym urządzeniem, o tyle teraz widzimy, jak został zaadoptowany jako urządzenie dedykowane do automatyki domowej i jak bardzo IPORT przyczynił się do tego, że to doświadczenie stało się bezproblemowe i zaawansowane”.

Całkowicie nowy interfejs CONNECT obejmuje również opcjonalne ładowanie PoE za pomocą IPORT CONNECT PoE+ Upgrade. Ten opcjonalny moduł podłącza się bezpośrednio do każdego IPORT CONNECT PRO BaseStation lub WallStation, konwertując zasilanie za pomocą pojedynczego kabla Cat 5. CONNECT PoE+ Upgrade zapewnia większą elastyczność w instalacji i ładowaniu iPadów dedykowanych do użytku domowego lub w zastosowaniach korporacyjnych.

“Nowy IPORT CONNECT PRO zawiera wszystkie elementy i funkcje znane z IPORT LAUNCH, plus nową platformę elektryczną, która jest w 100% przeprojektowana od podstaw, umożliwiając obsługę zarówno urządzeń ze złączem Lightning, takich jak iPad, jak i urządzeń ze złączem USB-C, takich jak iPad Pro” – wyjaśnia Derick Dahl, dyrektor ds. rozwoju produktów w IPORT. “Nowa platforma to seria interfejsów z głębokimi technologiami bazowymi, które wspierają następną generację bezprzewodowego ładowania urządzeń z podstawą dla różnych możliwości przepustowości danych w przyszłości. Jesteśmy podekscytowani tą następną generacją produktów i mamy nadzieję, że nadal będą inspirować ludzi do interakcji z technologią w ich domach i firmach w unikalny i zaskakujący sposób.”

.