Klienci poszukują narzędzi umożliwiających im pracę bez niemiłych niespodzianek i czytania instrukcji obsługi. Założyciele globalnej marki technologicznej SMART Technologies, bazując na swoim doświadczeniu, wyszli naprzeciw oczekiwaniom konsumentów oferując rozwiązania Nureva. Są to proste systemy do audiokonferencji, które pomagają firmom i innym organizacjom na całym świecie na działanie w jeszcze większym wymiarze.

[ DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ ]

Rozwiązania technologiczne Nureva są niezwykle łatwe w obsłudze, dostosowane do istniejących procesów i zaprojektowane w taki sposób, aby budować fizyczne i wirtualne przestrzenie, w których odbywają się spotkania – w tym samym pomieszczeniu lub na całym świecie. Opatentowana technologia Microphone Mist jest mózgiem, stojącym za systemem audiokonferencyjnym Nureva HDL300. Pomija tradycyjne technologie audio, wypełniając przestrzeń tysiącami wirtualnych mikrofonów, aby zapewnić jak najlepszy odbiór w całym pomieszczeniu. To zupełnie nowe podejście do mikrofonów w salach konferencyjnych. Technologia Microphone Mist oferuje również transmisję w pełnym dupleksie, ciągłą autokalibrację, eliminację echa akustycznego, wbudowane maskowanie dźwięku i automatyczną kontrolę wzmocnienia na podstawie lokalizacji źródła.

Zdalne zarządzanie

oparte na konsoli Nureva opiera się na chmurze, więc możesz zaoszczędzić czas, sprawdzając stan wszystkich swoich systemów konferencyjnych z dowolnego miejsca. Zarejestruj, skonfiguruj i utrzymuj wszystkie swoje systemy audio Nureva z pulpitu nawigacyjnego. Używaj konsoli Nureva, aby aktualizować wszystkie swoje systemy o najnowsze funkcje i oprogramowanie układowe. Konsola Nureva oddaje zarządzanie urządzeniami w Twoje ręce – na Twoich warunkach. Dokonuj regulacji systemu, monitoruj aktualizacje oprogramowania sprzętowego, stan urządzenia i nie tylko. Z łatwością zarządzaj systemami w wielu lokalizacjach z jednego miejsca dzięki tej bezpiecznej platformie opartej na chmurze. Konsola Nureva jest dołączona do systemu konferencyjnego Nureva bez żadnych kosztów. Ponadto otrzymujesz dodatkowy rok bezpłatnej gwarancji na każde zarejestrowane urządzenie. Wszystko, co musisz wiedzieć o wszystkich swoich systemach Nureva, znajduje się tutaj, tak szczegółowo, jak potrzebujesz. Wszystko, co musisz zrobić, jest możliwe z poziomu konsoli Nureva. Zobacz, które systemy są aktywne, które wymagają aktualizacji – wszystko jest tutaj, wszystko pod Twoją kontrolą.