novotouch ek755i

Nowa seria interaktywnych wyświetlaczy 4K NovoTouch EK oferuje najbardziej kompleksowe rozwiązanie dla angażujących spotkań i zajęć hybrydowych. Wyświetlacze wyposażono w funkcje współpracy bezprzewodowej NovoConnect, wideokonferencji, BYOM (opcjonalnie) oraz cyfrowego oznakowania NovoDS. NovoTouch jest dostępny z wyświetlaczami w rozmiarach 65, 75, 86 i obsługuje rozdzielczości UHD 4K. NovoTouch został zaprojektowany tak, aby przenieść spotkania biznesowe lub sesje edukacyjne na nowy poziom współpracy i interakcji.

Współpraca bezprzewodowa NovoConnect
Urządzenia z serii NovoTouch EK mają wbudowane narzędzia do bezprzewodowej prezentacji i współpracy NovoConnect, które umożliwiają prowadzenie prezentacji i interaktywne angażowanie uczestników w biurze lub sali zajęć. Obsługuje połączenia z 64 uczestnikami, z których 4 może jednocześnie udostępniać swój ekran. Światowej klasy zabezpieczenia — szyfrowanie AES-256, ochrona hasłem, podwójne środowisko sieciowe, certyfikat ISO 27001.

NT LiveScreen
Możliwe jest powielanie ekranu NovoTouch za pomocą NT LiveScreen (do 6. ekranów) przez sieć do wielu wyświetlaczy (za pomocą NT LiveReceiver) w różnych pomieszczeniach. Dzięki temu można podzielić dużą grupę osób na kilka sal i nadal udostępniać te same treści.

novotouch ek755i

NT Minutes
Aplikacja NT Minutes umożliwa rejestrowanie wszelkich działań wykonywanych na ekranie NovoTouch.

Bring Your Own Meeting (BYOM)
Sterownik BYOM jest opcjonalną funkcją ulepszającą urządzenie NovoTouch. Umożliwia moderatorowi spotkania sterowanie urządzeniami peryferyjnymi takimi jak kamery czy urządzenia audio bezpośrednio z laptopa. Można jej używać z dowolnym oprogramowaniem do wideokonferencji, takim jak Microsoft Teams, Zoom, Skype, Google meet lub Webex do spotkań hybrydowych i nauczania na odległość. Sterownik BYOM dostępny na systemy operacyjne Windows i macOS

NovoDS Digital Signage
Wbudowane rozwiązanie Digital Signage można łatwo skonfigurować i zarządzać nim za pomocą opcjonalnej usługi NovoDS Studio. Użytkownik może przełączyć się między funkcją współpracy bezprzewodowej a DigitalSignage, aby zmaksymalizować wykorzystanie wyświetlacza w dowolnym momencie.

Wyświetlacz 4K UHD umożliwiający uzyskanie doskonałych szczegółów
Podczas udostępniania pojedynczych materiałów wideo wyświetlacz obsługuje rozdzielczości 4K, natomiast w trybie współpracy każdy podzielony ekran jest wyświetlany w rozdzielczości 1080p Full HD.

Wysokiej jakości obraz umożliwiający optymalne przeglądanie i tworzenie adnotacji
Technologia podświetlenia D-LED (wyświetlacz IPS) zapewnia większą jasność, nieskazitelne kolory, bogatsze tekstury i bardzo szerokie kąty widzenia (178˚/ 178˚) oraz niezwykle ostry i wyrazisty obraz. Zaprojektowane z technologią Optical Bonding dla lepszej adnotacji i czytelności — efektem jest wysoka dokładność i szybki czas reakcji.

novotouch ek755i