Wózek wideokonferencyjny z regulacją wysokości

Nowość od wiodącego europejskiego producenta innowacyjnych systemów mocować do ekranów LCD i projektorów. Edbak prezentuje wózek wideokonferencyjny z regulacją wysokości, zaprojektowany i skonstruowany w Polsce.

Od ponad 25 lat Edbak oferuje m.in. uchwyty do ekranów płaskich i monitorów, wózki i standy konferencyjne, wielomonitorowe ściany video. W ofercie producenta są też totemy, infokioski, uchwyty POS i mocowania do tabletów. Wszystkie produkty posiadają najważniejsze certyfikaty jakości takie jak TÜV, Certyfikat AvixaMeber, ISO.

Jedną z tegorocznych nowości w ofercie firmy jest wózek wideokonferencyjny z regulacją wysokości TR25. Został on wykonany z aluminium co zapewnia niską wagę. Inżynierowie zadbali o łatwą regulację wysokości monitora. Zintegrowany system prowadzenia przewodów zapewnia estetyczny montaż ekranu.

W trosce o bezpieczeństwo producent wyposażył TR25 w kółka z mechanizmem hamującym. Jego konstrukcja umożliwia zamontowanie ekranów o wielkości od 42” do 55” i ciężarze do 40 kg.

System mocowania kompatybilny jest ze standardem VESA 100×100 oraz 600×400. Edbak TR25 dostępny jest w kolorze czarnym.

Tagi:

Edbak