RGBlink mini i mini + to kompaktowe, ręczne przełączniki streamingowe z mikserem wejściowym 4x HDMI i wyjściem streamingowym HDMI oraz USB 3.0 w jakości kodowania H.265. RGBlink mini + dodatkowo obsługuje sterowanie DSK i PTZ w kamerach PTZ z UVC.

[ DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ ]

RGBlink mini sprawia, że ​​zaawansowane staje się proste. Przełączaj się płynnie między dowolnym z czterech wejść i wyjść HDMI zarówno do HDMI, jak i dedykowanego wyjścia USB 3.0. Mikser mini jest równie idealny do aplikacji i prezentacji na żywo, umożliwiając profesjonalne wykorzystanie wielu źródeł za każdym razem. Wbudowane funkcje obejmują PIP, efekty przejścia i zewnętrzne embedowanie dźwięku, a pakiet funkcji mini + obsługuje kamery Sony VISCA PTZ i DSK. Duże przyciski ułatwiają szybkie działania, a T-Bar umożliwia płynne przechodzenie między źródłami, czy to kamerami, czy grafiką. Kompaktowy rozmiar mini pasuje wszędzie zarówno w instalacjach stałych jak i mobilnych.

Każde wejście HDMI jest niezależne od rozdzielczości i jest automatycznie konwertowane i skalowane do ustawionej rozdzielczości wyjściowej, zapewniając płynne przełączanie wideo bez zakłóceń w celu zapewnienia spójnej prezentacji. RGBlink mini to jedyny przełącznik streamingowy w swojej klasie ze zintegrowanym wyświetlaczem LCD i wbudowanym podglądem wideo. Przełączaj się między dowolnym podłączonym źródłem wideo, po prostu dotykając przycisku źródła w trybie szybkim lub za pomocą T-Bar bezpośrednio z panelu przedniego. Połącz się przez LAN z jedną z mini aplikacji, aby uzyskać zdalną funkcjonalność – CUT, czas fade lub przejścia z dowolnego miejsca.

Podłącz mini przez USB 3.0 do laptopa, aby stał się urządzeniem do streamingowego przesyłania wideo i audio na praktycznie każdą platformę. Przechwytuj za pośrednictwem OBS. Wykorzystaj dźwięk zaembedowany lub zewnętrzny i przekieruj go do mikserów audio lub innych urządzeń w celu synchronizacji obrazu i dźwięku. Dodaj wideo Picture-in-Picture jako nakładkę w jednej z dziewięciu wstępnie ustawionych pozycji PIP i PBP. Niezależnie od tego, czy chodzi o zbliżenia, czy zdjęcia towarzyszące. PIP umożliwia jednoczesne odtwarzanie dwóch filmów. Przekonaj się, co potrafi RGBlink mini.

NOWOŚCI RGBlink NA ROK 2021 DOSTĘPNE JUŻ DZIŚ!

STEROWANIE Z APLIKACJI NA SMARTPHONE

WSPARCIE DLA APLIKACJI INNYCH FIRM W TYM OBS STUDIO

ZESTAW AKCESORIÓW STUDYJNYCH