Zestawy konferencyjne Biamp ceryfikowane przez Microsoft Teams www.avintegracje.pl

Cztery zestawy konferencyjne Biamp ceryfikowane przez Microsoft Teams

Biamp, wiodący dostawca profesjonalnych rozwiązań audiowizualnych, poinformował, że cztery nowe zestawy dedykowane do sal konferencyjnych otrzymały certyfikat Microsoft Teams. Klienci mogą korzystać z kompletnych rozwiązań audio Biamp w salach konferencyjnych gdzie wykorzystywana jest technologia Microsoft Teams Rooms. Każdy zestaw zawiera mikrofony Parlé z technologią Beamtracking do montażu na blacie lub w suficie, a także urządzenia niezbędne do zapewnienia wysokiej jakości dźwięku w salach konferencyjnych wyposażonych w system Teams Rooms. Instalacja nie wymaga dużej ilości okablowania, a system automatycznie konfiguruje się podczas instalacji dopasowując się do warunków akustycznych panujących w pomieszczeniu.

“Nowe zestawy Biamp certyfikowane przez Microsoft Teams pozwalają użytkownikom cieszyć się niezwykłą jakością dźwięku. Biamp spełnia rygorystyczne wymagania, jakie firma Microsoft stawia dostawcom rozwiązań audio w zakresie kompatybilności z Teams Rooms i wydajności “, mówi Joe Andrulis, Wiceprezes Wykonawczy w Dziale Rozwoju Korporacyjnego Biamp. “Rozwiązania Biamp sprawiają, że komunikacja  jest szybsza i bardziej efektywna niż kiedykolwiek wcześniej, nawet w wymagających pomieszczeniach”.

www.avintegracje.pl

Nowe zestawy Biamp certyfikowane przez Microsoft Teams oferują klientom zalety, które wykraczają daleko poza najwyższej jakości dźwięk. Każdy zestaw oferuje automatyczny system instalacji  i konfiguracji, co jest możliwe dzięki pełnej kompatybilności produktów Biamp, jak również dzięki minimalnym wymaganiom dotyczącym okablowania, automatyczną korekcją itp.

Zestawy zawierają narzędzia pozwalające na ich konfigurację w pomieszczeniu – integratorzy nie muszą nawet korzystać z oprogramowania Tesira®. To rozwiązanie typu plug-and-play, dzięki któremu integrator oszczędza czas i pieniądze. Podczas instalacji jako okablowanie wykorzystywana jest skrętka komputerowa, co umożliwia podłączenie systemu osobom, które nie miały wcześniej doświadczeń z instalacjami audio.

“Pomieszczenia Microsoft Teams muszą być łatwe w konfiguracji i zapewniać najlepsze możliwe wrażenia dźwiękowe osobom przebywającym w pomieszczeniu i pracującym zdalnie”, mówi Albert Kooiman, dyrektor ds. inżynierii i certyfikacji partnerów Microsoft Teams, Microsoft Corp. “Zestawy Biamp, obecnie certyfikowane przez Microsoft Teams, oferują naszym klientom kompletny ekosystem dla różnych przestrzeni”.

Mikrofony Parlé wykorzystują opatentowaną technologię Beamtracking i inteligentnie podążają za rozmówcami miksując sygnały i umożliwiając uczestnikom zdalnym pełne uczestnictwo w spotkaniu.

Nowe zestawy są dedykowane do pomieszczeń o średnim i dużym metrażu. Każdy zestaw składa się z urządzeń TesiraFORTÉ® DSP, TesiraCONNECT, Tesira EX-UBT i odpowiedniej ilości mikrofonów Parlé oraz zestawów głośnikowych Desono C-IC6 i wzmacniaczy PoE. Do zestawów dołączone są akcesoria i okablowanie.

Więcej informacji o zestawach Biamp certyfikowanych przez Microsoft dostępnych jest na stronie: www.biamp.com/microsoft

 

Najchętniej czytane

ATEN VM3250

ATEN w swojej ofercie ma najwyższej jakości urządzenia przeznaczone do branży AV, które sprawdzą się w instalacjach stałych, w broadcaście, jak i podczas tworzenia...