Różne pod względem skali produkcje wymagają różnych, odpowiednich pod względem zaawansowania rozwiązań. Vloggerzy, małe internetowe rozgłośnie czy studio produkujące treści dla YouTube wymagają innych rozwiązań niż telewizja czy film, które wymagają najwyższej jakości sprzętu i najbardziej zaawansowanych technologii umożliwiających produkcję treści w jakości broadcastowej.

Dodatkowo te materiały mają powstawać na kilkuhektarowej łące, w sąsiedztwie jeziora, z grubsza rzecz biorąc… pośrodku niczego, która w magiczny sposób w ciągu zaledwie dwóch tygodni musi zamienić się w plan produkcji telewizyjnej. Odwiedziliśmy niedawno plan produkcji telewizyjnej właśnie z taką instalacją stworzoną dla potrzeb realizacji kolejnej edycji znanego „reality show”, aby zobaczyć, jak w tych unikatowych i bardzo wymagających warunkach powstaje obraz i dźwięk dla potrzeb programu telewizyjnego i jaka w tym wszystkim jest rola systemów bezprzewodowych Wisycom.

 

Czytaj także na: https://avintegracje.pl/mikrofonowe-systemy-bezprzewodowe-wisycom-na-wyjatkowym-planie-produkcji-telewizyjnej/