Panasonic Smart Home

Nowością w ofercie Inter Consult jest Smart Home firmy Panasonic.

Smart Home firmy Panasonic to system bezprzewodowy oparty na Hubie, umożliwiający stworzenie w twoim domu potężnej sieci kamer, czujników, syren i inteligentnych gniazdek. Jest sterowany za pomocą łatwej w użyciu aplikacji. System może łączyć się również z linią stacjonarną, dzięki czemu smartfon lub tablet możemy używać jak domowy telefon. Na serię Smart Home składa się wiele elementów, które możemy dobierać indywidualnie do naszych potrzeb lub skorzystać z zestawów startowych zawierających urządzenia niezbędne do rozpoczęcia ochrony. System jest w pełni skalowalny, a nowe komponenty konfigurujemy przy użyciu intuicyjnej aplikacji, dostępnej na telefony i tablety oparte na Androidzie, jak i iOS.

Prezentowany system działa w pełni bezprzewodowo i komunikują się między sobą w standardzie Ultra Low Energy, dzięki czemu są o wiele bezpieczniejsze niż urządzenia oparte na Wi-Fi. Firma Inter Consult pomoże Państwu również w doborze odpowiedniego rozwiązania, jak i będzie wspierać na każdym etapie instalacji, jak i po jej zakończeniu.

Najchętniej czytane

TASCAM MZ-123BT

W ofercie marki Tascam pojawił się nowy, trójstrefowy mikser przeznaczony do instalacji sklepowych, wielkopowierzchniowych, hoteli i instytucji. Montowany w racku TASCAM...